Ürün Kodu
SD.SR-MC-16Pro
Ürün Markası
Teknik Özellikler
| Model | SR-MC-16Pro |
| Devir Aralığı, Artış | 300 – 15500 rpm; 100rpm |
| Hız Doğruluğu | ±20rpm |
| Santrifüj Aralığı, Artış | 10 – 16100 xg; 100xg |
| Rotor Kapasitesi | 1.5/2ml * 12 |
| Max hız | 15500 rpm |
| Maksimum Merkezkaç Kuvveti | 16100 xg |
| Zamanlama Aralığı | 10sn – 99dk |
| Program Mağaza Miktarı | 9 |