Ürün Kodu
WS-100
Ürün Markası
Yooning WS-100 Çalkalamalı Su Banyosu 10 Lt.⇒ TFT renkli ekran, programları kurmak için kolay kullanım ⇒ Bakım gerektirmeyen fırçasız motor ⇒ PID kontrollü, sabit sıcaklık ⇒ Bip alarmlı dahili sıvı seviye sensörü, güvenli ve güvenilir⇒Menteşe kapağı 95 dereceye kadar açılabilir, kullanıcının tutması kolaydır örneklerWS-100 ekonomik, güvenli ve sessiz olan su banyosu inkübasyonu ve hafif salınım sunar. Biyoloji, mikrobiyoloji, tıbbi analizör vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.Teknik Özellikler
| Model | WS-100 |
| Tank hacmi | 10 Litre |
| Sıcaklık Kontrol Aralığı | RT+5~100℃ |
| Zamanlayıcı | 1dk~99s59dk |
| Hız sınırı | 30-200rpm |
| Sıcaklık doğruluğu | ± 0.3℃ |
| Tekdüzelik | ± 0.3℃ |
| Titreşim Modu | Daire |
| Tank Boyutu | 240×300×150 mm |
| Gerilim | AC100~120V/AC200~240V 50~60Hz |
| Boyut (G×D×Y) mm | 340×470×355 (mm) |
| Güç | 1100 W |