Ürün Kodu
MIX-S
Ürün Markası
Yooning MIX - S Mini Vortex
⇒ Küçük ve hafif ⇒ Vorteks çalkalama mikro tüpleri ve santrifüj tüpleri için uygundur ⇒ 3500 rpm ile yüksek hız ⇒ Taşıması kolay harici 12V voltaj adaptörü ⇒ Kauçuk emiş ayakları, titreşimi kararlı ve güvenilir hale getirirSınırlı tezgah alanınız için az yer kaplayan, temel, sabit hızlı bir vorteks mikseri aradığınızda, MIX-S’den başkasını aramayın. Küçük boyutuna rağmen MIX-S, kullanım sırasında yerinde kalması için sabit bir tabana sahiptir. Tüpünüzü üst hazneye bastırdığınızda, 3500 rpm ve 4 mm’lik küçük yörünge, çoğu tüp boyutunu hızlı ve verimli bir şekilde karıştırmak için ‘titreşimli’ bir hareket oluşturur.Teknik Özellikler| Model | MIX-S |
| Hız | 3500rpm |
| Genlik | 4 mm |
| Maks. Yükleme kapasitesi | 50 ML |
| Güç | 5 W |
| Gerilim | DC12V 1A |
| Güç | 18W |
| Ağırlık | 0.45 kg |
| Boyut(U×G×Y) (mm) | 101×98.5×66 |