Ürün Kodu
MiniH-100D
Ürün Markası
Yooning MiniH-100D Mini Blok İnkübatör⇒ Zamanlayıcı ve sıcaklık ile ekran⇒ DC 12V, dahili aşırı sıcaklık koruması⇒ Sesli alarm ile otomatik arıza algılama⇒ Kolay değiştirilebilir bloklar⇒ 9 programlanabilir programda her 3 segment.Mini Kuru Banyo İnkübatörü MiniH-100D, küçük avuç içi boyutu ve hafifliği nedeniyle araç güç kaynağına uygulanan PID tarafından kontrol edilir. Hızlı denetim kitinde veya küçük laboratuvarlarda yaygın olarak kullanılır.Teknik Özellikler
| Model | MiniH-100D |
| Sıcaklık aralığı | RT+5℃-100℃ |
| Isıtma Süresi (20 ila 100) | ≤15m |
| Sıcaklık Kontrol Doğruluğu | ±0.3℃ |
| Sıcaklık Kontrol Tutarsızlığı @40℃ | ±0.3℃ |
| Sıcaklık Kontrol Tutarsızlığı @100℃ | ±1℃ |
| Sıcaklık Göstergesi Doğruluğu | 0.3℃ |
| Zamanlama | 0-999s |
| Maks. Sıcaklık | 100℃ |
| Güç | 48W |
| Soğutma | Doğal soğutma |
| Net ağırlık | ≤1 kg |
| Boyutlar | 110 x 160 x 96 mm |