Ürün Kodu
MiniC-100C
Ürün Markası
Yooning MiniC-100 Mini Blok İnkübatör Soğutmalı⇒ Mikrobilgisayar Kontrollü⇒ Hafif ve Kompakt Tasarım⇒ Sıcaklık ve Zaman Göstergesi ⇒ Aşırı Sıcalık Koruması⇒ Sesli Alarm - Otomatik Arıza Tespiti⇒ Sıcaklık Kalibrasyon Fonksiyonu⇒ Zengin Blok Seçeneği ⇒ SoğutmalıMini Kuru Banyo İnkübatörü MiniC-100, küçük avuç içi boyutu ve hafifiği nedeniyle araç güç kaynağına uygulanan PID tarafından kontrol edilir. Hızlı denetim kitinde veya küçük laboratuvarlarda yaygın olarak kullanılır.Teknik Özellikler
| Model | MiniC-100 |
| Sıcaklık aralığı | -10℃-100℃ |
| Isıtma Süresi (20 ila 100) | ≤15m |
| Sıcaklık Kontrol Doğruluğu | ±0.3℃ |
| Sıcaklık Kontrol Tutarsızlığı @40℃ | ±0.3℃ |
| Sıcaklık Kontrol Tutarsızlığı @100℃ | ±0.3℃ |
| Sıcaklık Göstergesi Doğruluğu | 0.1℃ |
| Zamanlama | 0-999s |
| Maks. Sıcaklık | 100℃ |
| Güç | 120W |
| Soğutma | ≤30dk (RT ≤20℃) |
| Net ağırlık | ≤1.5 kg |
| Boyutlar | 160 x 110 x 136 mm |