Ürün Kodu
Mini-4KA
Ürün Markası
Mini - 4KA Mini SantrifüjMini santrifüj, görünüşte yenidir ve çok yönlüdür. 2.0ml/1.5ml/0.5ml/0.2ml santrifüj tüpleri ve 8×2×0.2ml PCR tüp şeridi için iki santrifüj rotor ve çoklu test tüpü manşonları ile donatılmıştır. Çoklu rotor donanımlı tamamen şeffaf yuvarlak üst kapak ve açık kapak duraklatma işlevi ve elektronik zamanlama, insanlaştırma tasarım konseptini tamamen somutlaştırdı.Teknik Özellikler
| Model | Mini-4KA |
| Hız | 4000 rpm |
| Maks. RCF | 860 gr |
| Kapasite | 8×2.0/1.5/0.5/0.2ml santrifüj tüpü (0,5ml ve 0.2ml adaptör) 2×8×0.2ml PCR tüp şeridi |
| Zamanlayıcı | 0~99s59dk |
| Gürültü | ≤45 dB |
| Boyut | 176×160×121 mm |
| Ağırlık | ≤1.5 kg |
| Gerilim | 220V/110V 50-60HZ |