Ürün Kodu
DC150-2
Ürün Markası
Yooning DC150-2 Mikroplaka Numune Konsantratörü Yüksek hassas sıcaklık ile PID tarafından kontrol edilen çeşitli tüpler için uygun hızlı verimli numune konsantrasyonu. Gaz dağıtım iğneleri bağımsızdır ve numune konsantrasyonunun iyi bir tekdüzelik sağlaması için gazı ayrı ayrı kontrol edebilir. Numune yoğunlaştırıcı gaz deposunun yüksekliği, doğru yükseklik kontrolü için ayarlanabilir bir stand üzerine yerleştirilmiştir. Bu esnek blok kombinasyonu, cihazı çoğu numune kabı ile uyumlu hale getirir. Bağımsız iğneler çapraz kontaminasyonu önler Her gaz hacmi ayarlanabilir İğneler birlikte veya tek başına çalışabilir Numuneler için gazı ayarlamak için uygun Doğru sıcaklık, geniş sıcaklık aralığı, kolay kalibre edilebilir Yüksekliği ayarlanabilir ayak sayesinde kullanımı güvenli Ayaklı çubuk doğru yükseklik kontrolü için ölçek
| Model | DC150-2 |
| Sıcaklık Menzil | R.T+5℃~150℃ |
| Isıtma Süresi | ≤30dk (20℃ ila 150℃) |
| Sıcaklık Kontrol Tutarsızlığı@40℃ | ≤±0.3℃ |
| Sıcaklık Kontrol Tutarsızlığı@100℃ | ≤±0.5℃ |
| Sıcaklık Kontrol Tutarsızlığı@120℃ | ≤±1℃ |
| Zamanlayıcı | 0~99s59dk |
| Azot Akışı | 0~12L/m |
| Baskı | ≤0.2MPa |
| Boyut(U×G×Y) (mm) | 220×290×540mm |
| Ağırlık | 5 kg |
| Güç | 400 W |