Ürün Kodu
WZZ-2S
Ürün Markası
INESA ÖLÇÜM CİHAZLARI WZZ-2S Dijital Polarimetre - Fotoelektrik test ve mikrobilgisayar kontrolü
- Optik rotasyon ve şeker derecesi ölçümü
- Üç kez sonuçların saklanması
- Ortalama değerlerin hesaplanması
- Koyu renkli örneğin ölçümü
- RS232 Arayüzü
| Ölçüm modları | Optik döndürme, şeker derecesi |
| Işık kaynağı | LED + girişim filtresi |
| Ölçüm aralığı | ±45°(optik döndürme)±120°Z(şeker) |
| Kesinlik | ±(0,01+ölçüm değeri ×0,05%)°(optik dönüş) |
| ±(0,03+ölçüm değeri ×%0,05)°Z(şeker) | |
| Minimum gösterge değeri | 0,001°(optik dönüş) 0,01°Z(şeker) |
| tekrarlanabilirlik | ≤0.002° |
| örnek geçirgenliği | 1% |
| Görüntülemek | 5 inç LCD |
| dalga boyu | 589.44nm |
| Test tüpü | 100mm/200mm (normal) |
| Arayüz | RS232 |
| Brüt ağırlık | 33kg |
| Genel boyutları | 730mmx480mmx470mm |