Ürün Kodu
301960S
Ürün Markası
Wtw Tetracon 325 S İletkenlik Elektrodu
hücreli iletkenlik elektrotu, krema, emülsiyon vb. ortamlarda ölçüm için uygundur, entegre sıcaklık sensörlüdür. 1,5 m kablolu.
Cond 3110 cihazı ile çalışmaz.
| Elektrot Malzemesi | Grafit |
| Şaft Malzemesi | Epoksi |
| Şaft Uzunluğu | 120 mm |
| Hücre Sabiti | K=0.475 cm¯¹ |
| Çap | 15,3 mm |
| Kablo Uzunluğu | 1,5 metre |
| Ölçüm Aralığı | 1 mS/cm... 2 S/cm |
Sıcaklık Aralığı | 0 °C... 100 °C |
| Min/Max Batma Derinliği | 36/120 mm |