Ürün Kodu
LB.WTW.1FD35C
Ürün Markası
WTW inoLab® Multi 9310 IDS SET C MASA TİPİ pH/İLETKENLİK/OKSİJEN ÖLÇER Akıllı Sensör Teknolojisi |
| Geniş ve çok fonksiyonlu ekranı, tezgah üstü ve duvara monte edilebilme özelliklerine sahiptir. pH, ORP, oksijen, iletkenlik ve sıcaklık parametrelerinin ölçümleri için uygundur. Inolab Multi 720'nin geliştirilmiş versiyonudur. |
| pH Ölçüm Özellikleri |
| Ölçüm Aralığı | : 0,000... 14,000 pH, 0... 80,0 °C |
| Ölçüm Hassasiyeti | : ± 0,004 pH |
| Otomatik sıcaklık kompanzasyonu ve paralel sıcaklık ölçümü |
| Cihaz kalibrasyonu 5 noktalı olup, 22 farklı tampon setini tanır. |
| İletkenlik Ölçüm Özellikleri |
| Ölçüm Aralığı | : 10µS/cm... 2000mS/cm, 0... 100 °C |
| TDS (Toplam Çözünmüş Madde) | : 0... 1999 mg/lt |
| Doğruluk | : Ölçülen Değerin ± 0,5 % |
| Oksijen Ölçüm Özellikleri |
| Ölçüm Aralığı (konsantrasyon) | : Takılan elektroda göre değişir |
| Ölçüm Aralığı (doygunluk) | : Takılan elektroda göre değişir |
| Ölçüm Aralığı (kısmi basınç) | : Takılan elektroda göre değişir |
| Sıcaklık | : 0,0 °C... +50,0 °C |
| Doğruluk | : Test Edilen Değerin ± 0,5 % |
| Sıcaklık Kompanzasyonu | : 0 °C... +40 °C |
| Tuzluluk Ayarlaması | : 0,0... 70,0 |
| Genel Özellikler |
| Ebatlar | : 290 x 190 x 80 mm / 800 gr |
| Ağırlık | : 800 gr |
| Optik sensörlü,kalibrasyon gerektirmez. |
| Elektrotlar ile dijital iletişim kurar. |
| Kalibrasyon ve seri numaraları elektrotun hafızasında saklanır. Elektrot başka bir cihaza takıldığında bile tekrar kalibrasyona gerek olmaz. |
| Takılan elektrotu otomatik olarak tanır ve ona göre ölçüm yapar. Tek elektrod (pH, iletkenlik veya oksijen) bağlanabilir. |
| QCS özelliği sayesinde pH elektrotlarının ömrü net olarak tespit edilir.Şifre koruma seçeneği ile ayarlar yetkin olmayan kişilerce değiştirilemez. |
| CMC özelliği sayesinde ölçülen değerin kalibrasyon aralığında olup olmadığı devamlı olarak kontrol edilebilecektir. |
| Optik oksijen sensörü takılabilir. Optik sensörler fabrika çıkışında kalibre edildikleri için tekrardan kalibrasyona ihtiyaç duymazlar. |
| Renkli arkadan aydınlatmalı ekran. Suya dayanıklı soket. |
| Yeni teknoloji USB portu eklenmiştir. Veri aktarımı için pahalı özel kablolar alma ihtiyacı kalmamıştır. |
| Manuel olarak 500, otomatik olarak 5000 ölçümü hafızasında saklayabilir. |
| 220 V ile veya şarj edilebilir 4 adet pil ile çalışır. |
| Ekranda elektrot durumunu gösterme |
| GLP kalibrasyon protokolünü destekler.Kalibrasyon aralığı ayarlanabilir.( 1....999 gün ).Son 10 kalibrasyon değerini saklar. |
| Cihaz IP43 koruma sınıfına sahip olup, sıcaklık kompanzeli dijital IDS Sentix 940 ( epoksy) pH elektrotu, pH solüsyonları, saklama solüsyonu, sıcaklık kompanzeli dijital IDS Tetracon 925 iletkenlik elektrodu, iletkenlik ( 1413 µS/cm ) solüsyonu, elektrod standı, 220V adaptör, software ve kablosu ile kompledir. |