Ürün Kodu
LB.WTW.1P22-1
Ürün Markası
WTW CR 3200 Termoreaktör |
| Termoreaktörler KOİ (kimyasal Oksijen İhtiyacı), toplam azot veya toplam fosfor tayini için gereklidir. Belirlenmiş süre boyunca gerekli yüksek reaksiyon sıcaklığını muhafaza ettikleri için, bir numunenin komple özütlenmesini (sıcak tesiriyle parçalanma) sağlarlar.CR 3200; 13 numune küvetinin 100, 120, 148, 150, 170 °C sıcaklıklarda özütleme için 8 program mevcuttur. Bu model küçük numune miktarıyla rutin su analizi testleri yapma ihtiyacı olan herkes için idealdir. |
| Tüp Yuvası | : 24 adet ø 16 mm küvet |
| Sıcaklık Seçimi | : Oda sıcaklığı - 170 °C ±1.0 °C |
| Sıcaklık Değişimi | : Isıtma bloğu ile iç ve dış oyuklar arasında (ayarlanan sıcaklıklara bağlı olarak) ±1.5 °C |
| Zamanlayıcı | : 0 -180 dakika arası seçilebilir. |
| Isıtma Süresi | : Basit işlemler için 7 sıcaklık-zaman programı: 148 °C (20 dak veya 120 dak), 150 °C (120 dak), 120 °C (30 dak, 60 veya 120 dak), 100 °C (60 dak) ve 8 ekstra seçilebilir program ısıtma süresi sonunuda otomatik güç kesme |
| Ebatlar | : 180 x 256 x 307 mm (H x B x D) |
| Ağırlık | : 3.6 kg |
| Ekran; sıcaklık ve zaman için LCD ekran, istenen değerler ve gerçek değerler devamlı olarak LCD ekrandan izlenebilir. |
Isıtıcı; On/off ekranı (ısıtma süresi boyunca LED kırmızı olarak yanıp söner) ısıtma bloğu yüzeyinde temas önleyici. |
| Reaktör Tipi | Güvenlik kapaklı kuru sıcaklık kontrol cihazı |
| Hücre Milleri | Reaksiyon hücreleri için 2 x 12 hücre şaftı, çap: 16 ± 0,2 mm |
| Reaksiyon Süresi Ayarı | program ayarları veya kullanıcı tanımlı programlar 180 dakikaya kadar |
| Sıcaklık Ayarı | kayıtlı program, oda sıcaklığından 170°C'ye kadar kullanıcı tanımlı ayarlar |
| Doğruluğu Kontrol Etme | ± 1 °C ± 1 hane |
| Sıcaklık Kararlılığı | ± 0,5 K |
| Aşırı Sıcaklık Koruması | 190 °C ± 5 °C |
| Boyutlar | D x G x Y: 312 x 255 x 185 mm |
| Ağırlık | 4 kg |
| Çıktı | Harici sıcaklık sensörü için 2 muz soketli tek yönlü RS232 arayüzü (makale-# 250 100), yazıcı, PC |
| Güç Kaynağı | 115/230 VAC 50/60 Hz sigorta ayarıyla değiştirilebilir izin verilen voltaj toleransı: ±%15 maksimum güç tüketimi: 560 W, Sigorta 2x6,3 AT |
| Koruma Sınıfı | EN 60529'a göre IP 20 |
| Ortam Sıcaklığı | Çalıştırma +5 °C ila +40 °C |
| İklim Sınıfı | 2 VDI/VDE 3540'a göre |
| Bağıl nem: Yıllık ortalama: < %75 | |
| 30 gün/yıl: %95 Diğer günler: %85 Hafif çiy: evet | |
| Site yüksekliği: maks. Deniz seviyesinden 5000 m yükseklikte | |
| EMC | EN 61326-1 |
| FCC 47 CFR Bölüm 15 | |
| Test Sertifikaları | cETLus, CE |
| Güvenlik Standartları | EN 61010-1 |
| EN 61010-2-010 | |
| UL61010-1 | |
| CAN/CSA C22.2#61010-1 | |
| CAN/CSA C22.2#61010-2-010 |