Ürün Kodu
SD.WL.WN-VA4
Ürün Markası
- WEİGHTLAB WN-VA4 Mikrotüp Çalkalama Aparatı
- Dahili denge özelliği ile stabil çalışma (Yer değiştirme sorunu yok)
- Hafif sıcaklıklarla kolay ve düzgün çalışma
- sessiz çalışma
- Mikro plaka veya şişeyi sallamak için mikrotüp veya ek platformlar
- 500g yükleme kapasitesi
- Sıcaklık, Beklemede ve Sürekli Çalışma modu
| Özellikler | WN-V2800 |
| Cihaz Tipi | Analog, Masa üstü |
| Ayarlanabilen Maksimum Hız | 2800 devir/dakika |
| Yörünge Çapı | 4 mm |
| Maksimum | 500 gr |
| 3 Farklı çalışma modu | Dokunma, Bekleme ve Sürekli Çalışma modu |
| Ağırlık | 3 kilo |
| Boyutlar | 205x136x138,5 mm |
| RAKİPA KONTROL | IP21 |
| Güç | 70W |
| Opsiyonel Aparatlar | Mikroplate veya mikrotüp veya erlen çalmak platformu |