Ürün Kodu
SD.WL.WA-123M
Ürün Markası
WEİGHTLAB | WA-123M Nem Tayin Cihazı Genel Özellikleri
Weightlab WA-123M Nem Tayin Cihazı, Weightlab Instruments şirketinin adı altında laboratuvar ekipmanları marketine hizmet vermektedir.
- Dairesel halojen lambalar ve reflektörler hızlı ısıtma sağlar ve ölçüm süresini kısaltır. İyi tasarlanmış kurutma bölümü, olağanüstü tekrarlanabilirlik ile hassas sonuçlar için güvenli ısıtma sağlar.
- Kuvvet manyetik (elektromanyetik) tartım sistemi sayesinde hızlı ölçüm ve yüksek tekrarlanabilirlik sağlanır.
- 40 adet programlanabilir kullanıcı yöntemi bulunmaktadır.
- Ek bir cihaza ihtiyaç duymadan, her yöntem için yapılan 1000 ölçüm için standart sapma hesaplanabilir.
- Şifre koruması, şifre çalıştırma yetkisiz kilidi engeller. ölçümleri ve yöntemlerin bellekte tutularak saklanmasını sağlar.
- GLP/ISO düzenlemelerine uygun olarak tasarlanmış, 4 kullanıcı kimliğine sahip, son derece esnek, kullanıcı tarafından yapılandırılabilir yazdırma formatı. Bu sayede nem tespitinin hangi programda, ne zaman ve kim tarafından belirlenmesinin belirlenmesine yardımcı olur.
- Standart USB, RS232 ve ETHERNET bağlantıları sayesinde PC'nize aktarıp aktarıp devam edebilirsiniz. orada çalışılıyor.
- Kullanılan yönteme bir isim verilip, yönteme uygun ağırlık değerleri cihaza ayarlanarak kullanıcıların analizi için alınması gereken numune miktarı ekranda gösteriliyor. ekran.
- Onun yöntemi için; Programlama, kullanıcı başlatma seçeneği, kararlılık sonrasında çalışma ve gecikmeli çalışma olarak yapılabilir.
- Farklı ısı profilleri
- Seçim yapılabilen 6 farklı kullanıcı dili mevcuttur.
- 4 farklı medya filtresi mevcuttur.
- Analiz sonunda cihazın sıcaklık sıcaklığının düşmesi için bekleme sıcaklık değeri verilebilmektedir. Bu sayede cihaz her zaman hazır olacaktır.
| Örnek | WA-123M |
| Tartım Kapasitesi | 120 gr |
| Tartımatlı Lezzet | 0,001 gr |
| Nem Hassasiyeti | % 0,001 |
| Tekrarlanabilirlik (sd) = 2 g | % 0,05 |
| Tekrarlanabilirlik (sd) = 10 g | % 0,01 |
| Kefe Çapı | Ø95 mm |
| yorgan | Kızılötesi Halojen |
| Isıtma aralığı | 30°C - 175°C (Opsiyonel 250°C) |
| Sıcaklık Artırım Değeri | 1°C |
| Isıtma profilleri | Standart, Yumuşak, Hızlı, Adımlar, Yüksek Sıcaklık |
| Ölçüm Bitirme Ayarları | Otomatik, Manuel, Kullanıcı Tanımlı Ağırlık / Zaman, Kullanıcı Tanımlı % birim / zaman, Akıllı |
| Metod Hafızası | 40 |
| Toplu Hafızası | 100 |
| Yöntem İsimleri | Alfa Nümerik |
| Ekran | Aydınlatmalı Grafik ekran |
| Çıkışlar | USB, PS2 |
| Korumalı Sigorta | Metodlar, Ayarlar, Yazdırma ayarları, Sonuç silme, Kalibrasyon, Isıtma sistemi |
| Güç Tahmini | 230 V / 50Hz veya 115 V / 60Hz |
| Güç Tüketimi (Watt) | Maksimum ısıtmada 415 W |
| Boyutlar | 211x342x187 |
| Ağırlık | 5 kilo |