Ürün Kodu
SA202A0176
Ürün Markası
VELP ZX3 Gelişmiş Vorteks Karıştırıcı+Mikser ve köpük standları (SA202A0176)
TEKNİK VERİLER
| Yapı malzemesi: | Çinko alaşımı ve teknopolimer |
| Yörünge çapı: | 4,5 mm |
| Hız: | 3000 rpm'ye kadar |
| Hız kontrolü: | elektronik |
| Boyutlar (GxYxD): | 150x130x165 mm (5,9x5,1x6,5 inç) |
| Ağırlık: | 2,7 Kg (5,9 lb) |
| Güç: | 15 B |
| Elektronik koruma derecesi CEI EN 60529: | IP42 |
| Çalışma modları: | dokunma, sürekli |
| Hız ayarı: | analog |
| Destek sistemi: | 4 kaymayı önleyici ayak |