Ürün Kodu
F202A0176
Ürün Markası
VELP ZX3 Gelişmiş Vorteks Karıştırıcı (F202A0176)
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Karıştırma Hızı (Devir/Dk) | 3000 rpm |
|---|---|
| Dış Gövde Malzemesi | Çinko alaşımı ve teknopolimer |
| Koruma Sınıfı | IP42 |
| Hız Ayarı | Manuel |
| Hız Kontrolü | Elektronik |
| Çalışma Modları | Dokunmatik ve sürekli |
| Güç | 100-240 V / 50-60 Hz |
| Ağırlık | 2.7 Kg. |
| Ebatlar | 150 x 130 x 165 mm |