Ürün Kodu
F203A0177
Ürün Markası
VELP MULTISTIRRER Manyetik Karıştırıcılar, Çoklu Pozisyonlar Manyetik Karıştırıcı (F203A0177)
Teknik Özellikler
| Cihaz Tipi | Çoklu Analog, Masa Üstü |
| Karıştırma Hızı | 50 - 8500 rpm, 10 rpm'lik adımlarla |
| Tabla Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Gövde Malzemesi | Epoksi kaplı sert çelik gövde |
| Zamanlayıcı Süresi | Dijital Modelde mevcut |
| Otomatik Ters Yönde Karıştırma | Dijital Modelde mevcut |
| Karıştırma Pozisyon Sayısı | Altılı |
| Karıştırma Hacmi | 6 x 400 ml (H20) |
| Karıştırma Pozisyon Merkezleri Arası Mesafe | 100 mm |
| Ağırlık | 1,75 kg |
| Boyutlar (GxYxD) | 230x51.5x370 mm |
| Güç | 3,6 W |