Ürün Kodu
F203A0178
Ürün Markası
VELP MULTISTIRRER Manyetik Karıştırıcılar, Çoklu Pozisyonlar 15 Bölmeli (F203A0178)
| Teknik Özellikler | |
| Cihaz Tipi | : Çoklu Analog, Masa üstü |
| Karıştırma Hacmi | : 15 x 250 mL beher |
| Hız ayarı | : 80-1500 rpm |
| Tabla Malzemesi | : Paslanmaz çelik |
| Gövde Malzemesi | Epoksi kaplı sert çelik gövde |
| Karıştırma Pozisyon Sayısı | : 15 |
Karıştırma Pozisyon | : 74 mm |
Merkezleri Arası Mesafe | |
| Güç | : 3,6 W |
| Ebatlar (GxYxD) | : 230 mm x 51.5 mm x 370 mm |
| Ağırlık | : 2,1 Kg |