Ürün Kodu
F203A0179
Ürün Markası
VELP MULTISTIRRER Dijital Seri Manyetik Karıştırıcılar, Çoklu Pozisyonlar (F203A0179)
| Teknik Özellikler | |
| Cihaz Tipi | : Çoklu dijital, Masa üstü |
| Hız ayarı | : 80-1500 rpm, 10 rpm adımlarla |
| Tabla Malzemesi | : Paslanmaz çelik |
| Gövde Malzemesi | Epoksi kaplı sert çelik gövde |
| Karıştırma Pozisyon Sayısı | : 6 |
| Zamanlayıcı Süresi | : 1... 900 dakikaya kadar ve ya süresiz çalışma |
| Otomatik Ters Yönde Çalışma | : 5... 900 saniye arası ayarlanabilir |
| Karıştırma Hacmi | : 6 x 400 mL |
Karıştırma Pozisyon | : 100 mm |
Merkezleri Arası Mesafe | |
| Ağırlık | : 1,75 Kg |
| Ebatlar (G x Y x D) | : 230 mm x 51.5 mm x 370 mm |
| Güç | : 3,6 W |