Ürün Kodu
F20500530
Ürün Markası
VELP MULTI-HS 6/15 Dijital Çok Pozisyonlu Sıcak Plaka Karıştırıcı (F20500530)
TEKNİK VERİ
| KULLANICI ARAYÜZÜ | Dijital |
| MOTOR | MULTI-HS 6 Dijital 6 Fırçasız motorlarMULTI-HS 15 Dijital 15 Fırçasız motorlar |
| PLAKA MALZEMESİ | CerAlTop TM (seramik kaplı alüminyum alaşım) |
| PLAKA BOYUTU | 432 x 223 mm |
| HACİM (H2O) | MULTI-HS 6 Digital 6 beher 400 mlMULTI-HS 15 Digital 15 beher 250 ml |
| KARIŞTIRMA KONUMU MESAFESİ | MULTI-HS 6 Dijital 100 mmMULTI-HS 15 Dijital 74 mm |
| KARIŞTIRMA HIZI | 100 - 1000 dev / dak |
| HIZ AYARI DOĞRULUĞU | 5 dev / dak |
| SICAKLIK ARALIĞI | 0-120 ° C |
| SICAKLIK AYARI ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ | 1 ° C |
| SICAK ÜST UYARISI | Ekranda (> 50 ° C) |
| ZAMANLAYICI | 1 dakikadan 99 saate: 59 dk |
| ZAMANLAYICI AYARLAMA ADIMLARI | 1 dakika |
| OTOMATİK TERS | 5 sn'den 99 dk'ya: 59 sn |
| OTOMATİK TERS AYAR ADIMLARI | 1 s |
| BOYUTLAR (GXYXD) | 240x65x550 mm (9,4x2,6x21,7 inç) |
| AĞIRLIK | MULTI-HS 6 Dijital 4,7 kg (10,4 lb)MULTI-HS 15 Dijital 4,8 kg (10,5 lb) |
| GÜÇ GİRİŞİ | MULTI-HS 6 Dijital 620W - 2,7AMULTI-HS 15 Dijital 620W - 5,4A |
| SÜREKLİ ÇALIŞMA | Kabul |
| ISITMA ÇIKIŞI | 600 W |