Ürün Kodu
F201A0156
Ürün Markası
VELP LH Mekanik Karıştırıcı (F201A0156)
| Teknik Özellikler | |
| Cihaz Tipi | : Analog, Masa üstü |
| Karıştırma Hızı | : 50-2000 rpm |
| Gövde Malzemesi | : Teknopolimer ve Epoksi kaplı Aluminyum |
| Kullanılabilen Şaft Kalınlığı | : 1 - 10 mm |
| Maksimum Viskozite | 50000 (mPa.s) |
| Maksimum Tork | : 80 ncm |
| Çalışma Sıcaklığı | : 0 °C - 40 °C |
| Karıştırma Hacmi | : 40 Litre |
| Ağırlık | : 2,9 Kg |
| Ebatlar (GxYxD) | : 80 mm x 230 mm x 196 mm |
| Güç | : 190 W |
| Koruma Sınıfı CEI EN 60529 | : IP 40 |