Ürün Kodu
F202A0173
Ürün Markası
VELP KLASİK Vorteks Mikseri (F202A0173)
| Teknik Özellikler | |
| Cihaz Tipi | : Analog, Masa üstü |
| Orbital Çap | : 4,5 mm |
| Karıştırma Hızı | : 0 - 3000 rpm |
| Çalışma Modu | : Dokunma ve sürekli mod |
| Gövde Malzemesi | Çinko alaşımı ve teknopolimer |
| Destek Sistemi | : Kaymayı önleyen 3 ayak |
| Ağırlık | : 2,2 Kg |
| Ebatlar (GxYxD) | : 180 mm x 70 mm x 220 mm |
| Koruma Sınıfı CEI EN 60529 | : IP 42 |
| Güç | : 15 W |