Ürün Kodu
F105A0109
Ürün Markası
VELP JLT 6 Jar Test Cihazı (Flokülatör) Dijital Kontrollü (F105A0109)
| Teknik Özellikler | |
| Malzeme | : Epoksi kaplama metal yapı |
| Karıştırma Çubukları | : Ayarlanabilir paslanmaz çelik |
| Hız Aralığı | : 10... 300 rpm |
| Hız Ayarı | : 1 rpm |
| Zaman Ayarı | : 0... 999 dakika yada 0 99 saat |
| Güç | : 19 W |
| Ebatlar | : 935 x 347 x 260 mm |
| Ağırlık | : 17 Kg |