Ürün Kodu
F10400541
Ürün Markası
VELP FOC 120I Connect Soğutmalı İnkübatör (F10400541)
TEKNİK VERİ
| TOPLAM HACİM: | 109 litre |
| ELEKTRONİK TERMOREGÜLASYON SİSTEMİ: | OTOMATİK - TUNING |
| DAHİL OLAN RAF SAYISI: | 2 |
| PRİZ SAYISI: | 2 dahili elektrik akımı soketi |
| ARAYÜZLER | Kablosuz, 2 x RS485 |
| GÜÇ: | 120 W |
| GÜÇ KAYNAĞI: | 230 V / 50-60 Hz |
| AĞIRLIK: | 36 kg |
| BOYUTLAR (GXYXD): | 540x912x550 mm |
| SICAKLIK ARALIĞI: | 3,0... 50,0 °C arası |
| İÇ SICAKLIK KARARLILIĞI: | ± 0,5 °C |
| İÇ SICAKLIK HOMOJENİTESİ: | ± 0,5 °C |
| DİJİTAL GÖSTERGE: | 3 basamaklı, 0.1 °C çözünürlük |