Ürün Kodu
S10220136
Ürün Markası
VELP BOİ Sensör Sistemi 6 (S10220136)
Teknik Özellikler: | |
| Sensör sayısı | 6 |
| Sensör ekranı | 3 haneli LED ekran |
| Gövde ölçümü | mg/l (ppm) doğrudan ekranda |
| Test tipolojisi | BOİ |
| BOİ ölçekleri | 90, 250, 600, 999, 4000 ppm, Seyreltmeden sonra daha yüksek değerler |
| Şişe hacimleri | 500 ml |
| Veri depolama | 24 saat aralıklarla BOİ değerleri |
| Sensör yapı malzemesi | Teknopolimer |
| Güç | 2 W |
| Sensör pil tipi | CR2430 |
| Güç kaynağı | Sensör: 2x3V lityum pil Karıştırma İstasyonu: 230V / 50-60Hz |
| Boyutlar (GxYxD) | 270x300x185 mm |
| Ağırlık | 2,3 kg |
| Güvenlik sınıfı | IEC/EN61010-1 |
| Sensör koruma derecesi | IP 54-EN 60529 |
| Resmi referanslar | ISO 5815-1:2019 ve Standart yöntem 5210D |