Ürün Kodu
SC20500554
Ürün Markası
VELP AREC.X 7 VTF Isıtıcılı Dijital Sistem Manyetik Karıştırıcı VTF Termoregülatör (SC20500554)
| Teknik Özellikler | |
| Cihaz Tipi | : Dijital, Masa üstü |
| Isıtma Aralığı | : Ortam sıcaklığı ila 550 °C |
| Karıştırma Hacmi | : 15 litre H20 |
| Karıştırma Hızı | : 1500 rpm |
| Tabla Malzemesi | : Seramik |
| Sıcaklık Uyarısı | : 50 °C sıcaklıkta kullanıcıyı uyarır |
| Tabla Ölçüleri | : 180 mm x 180 mm |
| Gövde Malzemesi | Teknopolimer |
| Ağırlık | : 3,3 Kg |
| Ebatlar (GxYxD) | : 203 mm x 94 mm x 344 mm |
| Koruma Sınıfı | : IP 42 |
| Güç | : 800 W |
| Opsiyonel Aksesuar | : Prob |