Ürün Kodu
SA20500554
Ürün Markası
Problu Dijital Isıtıcılı Manyetik Karıştırıcı (SA20500554)
Teknik Özellikler | |
| Cihaz Malzemesi | : Teknopolimer |
| Plaka Malzemesi | : Seramik |
| Plaka Boyutu | : 180 x 180 mm |
| Karıştırma Hacmi | 15 L |
| Karıştırma Hız Aralığı | : 50... 1.500 rpm |
| Hız Kontrolü | : Dijital |
| Hız Çözünürlüğü | : 5 rpm |
| Motor | : PCM monofaze |
| Tork Telafisi | : Elektronik düzenleme |
| Sıcaklık Kontrolü | : Dijital |
| Sıcaklık Aralığı | : RT... 550 °C |
| Sıcaklık Çözünürlüğü | : 1 °C |
| Termoregülasyon Aralığı | : RT... 300 °C |
| Termoregülasyon Doğruluğu | : ± 1 °C (Pt100), ± 0,5 °C (VTF) |
| Sıcaklık Üst Uyarı Sistemi | : Ekranda (sıcaklık 50 ºC'nin üzerindeyken) |
| Koruma Sınıfı | : IP42 |
| Ağırlık | : 3.3 kg |
| Güç girişi | : 800 W |
| Çevre Köşulları | : 5... 40 °C %80 rh |