Ürün Kodu
F204A0167
Ürün Markası
VELP AMI Aydınlatmalı Manyetik Karıştırıcılar (F204A0167)
| Teknik Özellikler | |
| Cihaz Tipi | : Analog, Masa üstü |
| Karıştırma Hız ayarı | : 1100 rpm |
| Tabla Malzemesi | : Paslanmaz çelik |
| Gövde Malzemesi | Epoksi kaplı sert çelik gövde |
| Karıştırma Pozisyon Sayısı | : Tekli |
| Karıştırma Hacmi | : 1 x 5 L |
Karıştırma Pozisyon | : 150 mm |
Merkezleri Arası Mesafe | |
| Ağırlık | : 1,2 Kg |
| Ebatlar (GxYxD) | : 150 mm x 55 mm x 270 mm |
| Güç | : 1,2 W |