Ürün Kodu
20727400
Ürün Markası
Vacuubrand BVC Profesyonel Sıvı Aspirasyon SistemiTeknik veriler ve grafikler
| Maks. pompalama hızı 50 Hz | 0,7 m 3 /saat (Vakum pompası) |
| Maks. pompalama hızı 60 Hz | 0,5 cfm (Vakum pompası) |
| Üstün vakum | 150 mbar / 112 torr |
| Vakum kontrolörü | Dokunmatik panel |
| Kontrol aralığı | 150 - 850 mbar (ayarlanabilir) |
| Toplama şişesi | 4l Polipropilen |
| Maks. geri basınç (mutlak) | 1,1 bar |
| Giriş bağlantısı | Emme kontrolörü |
| Çıkış bağlantısı | Hortum başlığı DN 8 mm / susturucu |
| Nominal motor gücü | 0,04 kW |
| 50/60 Hz'de nominal motor hızı | 1500/1800 dk -1 |
| Koruma sınıfı IEC 60529 | IP 40 |