Ürün Kodu
SD.SR-UC-32
Ürün Markası
Teknik Özellikler
| Model | SR-UC-32 |
| Voltaj (V) | AC:220V/50Hz,AC:110V/60Hz |
| Güç (W) | 220W |
| Ultrasonik Güç (W) | 120W |
| Ekran | LED Ekran |
| Ultrasonik Frekans kHz | 40±2 kHz |
| Litre Kapasitesi | 3,2L |
| Zamanlama | 1-60 dk arasında (1, 2, 3, 4, 5, 10, 15, 20, 25, 30, 40, 50, 60) seçilebilir, sürekli çalışma modu |
| Sıcaklık Kontrol Aralığı | 15 °C – 80 °C arasında 5 °C aralıklarla seçim yapılabilir. |
| Isıtma Gücü (W) | 100W |
| Tahliye Vanası | Yok |
| Ürün Boyutu | 270×160×220 |