Ürün Kodu
SD.SR-LC5000H-50
Ürün Markası
Teknik Özellikler
| Model | SR-LC5000H-50 |
| Hız | 5000RPM |
| Maksimum RCF | 4980XG |
| Seçilebilir Maksimum Kapasite | 50ml*8 |
| Zaman Aralığı | 10s-99dk59s |
| Gürültü | ≤ 65dB(A) |
| Maksimum Hız | ≤ 35S |
| Frenleme Süresi | ≤ 30 saniye |
| Ortam Sıcaklığı | +5℃~+40℃ |
| Voltaj | AC230V 50Hz/60Hz 10A |
| Boyutlar | 580*470*355mm (L*W*H) |
| KG | 33kg |