Ürün Kodu
87368-2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 87368-2.5L Tetrahydrofuran Puriss. P.A., Contains 250 Ppm Bht As İnhibitor
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası 102391 | CAS Numaraları (Tümü) 109-99-9 | EC Numarası 203-726-8 | Doğrusal Formül C4H8O |
| MDL Numarası MFCD00005356 | Mol kütlesi 72.11 gr/mol | RTECS Numarası LU5950000 | Eş anlamlılar THF, Oksolane, 1,4-Epoksibütan, Butilen Oksit, Dietilen Oksit, tetra -Metilen Oksit |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 65 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | ACS reaktifi, Reag.Ph. Eur. |
| Renk | Renksiz |
| Konsantrasyon | >=%99,90 |
| Yoğunluk | 0,89 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | -21 °C |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Oksitleyici maddeler, Kuvvetli asitler ve kuvvetli bazlar |
| Alt Patlama Sınırı | 1,5 %(H) |
| Erime Noktası/Aralığı | -108 °C |
| Bölme Katsayısı | 0,45 (20 °C) |
| Saflık Yüzdesi | 99.90 |
| Saflık Detayları | >=%99,90 |
| Çözünürlük | Çoğu organik çözücüde çözünür |
| Suda Çözünürlük | Tamamen karışabilir |
| Üst Patlama Sınırı | %12 (Hacim) |
| Buhar Basıncı | 200 hPa (20 °C) |
| Viskozite | 0,48 mPa.s (20 °C) |
| pH-Değeri | Doğal |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |