Ürün Kodu
84385-1L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 84385-1L Nitric Acid Traceselect™
| Marka RİEDEL-DE HAEN | CAS Numaraları (Tümü) | Doğrusal Formül HNO3 | MDL Numarası | Mol kütlesi 63.01 gr/mol |
| RTECS Numarası QU5775000 | Eş anlamlılar Aqua fortis; Azot asidi; Hidrojen nitrat |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | Kendiliğinden yanmaz |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 122 °C (1.013 hPa) |
| Renk | Açık Sarı |
| Aşındırıcılık | Metaller için aşındırıcıdır |
| Yoğunluk | 1,420 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | İz Analizi |
| Uyumsuz Malzemeler | Metaller, Bazlar, Yanıcı maddeler, Organik maddeler |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | -38 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | 69.00 |
| Saflık Detayları | >=69,00% |
| Suda Çözünürlük | Tamamen karışabilir |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | 9 hPa (20 °C) |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | Asidik |
| Ürün Grubu | İz SEÇİMİ™ |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |