Ürün Kodu
69775-250ML
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 69775-250ML Lactic Acid Tested According
| Marka RİEDEL-DE HAEN | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | Doğrusal Formül CH3CH ( OH)COOH | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 90.08 gr/mol | Eş anlamlılar DL-Laktik asit; Acidum lacticum; 2-Hidroksipropionik asit |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 122 °C (20 hPa) |
| Sertifikasyon | Avrupa Doktorası |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 1.209 gr/cm3 |
| Alevlenme noktası | 113 °C |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | Reaktif Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Patlayıcı gaz/hava karışımlarının oluşumu, Asitler |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| pH-Değeri | 10 g/l'de (20 °C) 2,8 |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |