Ürün Kodu
60220-1KG
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 60220-1KG Potassium Phosphate Monobasic Puriss. P.A., Buffer Substance, Anhydrous
| Marka RİEDEL-DE HAEN | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül KH2PO4 | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 136.09 gr/mol | Eş anlamlılar Monopotasyum fosfat; Potasyum dihidrojen fosfat; prim.-Potasyum fosfat |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | Kendiliğinden yanmaz |
| Kaynama Noktası/Aralığı | Uygulanamaz |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi, ISO, Ph. Eur. |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 2,34 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Kristalin |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü asitler ve güçlü bazlar |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 253 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Saflık Yüzdesi | 99.50 |
| Saflık Detayları | >=%99,50 |
| Suda Çözünürlük | 220 gr/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | 4,2-4,5 (20 °C) |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |