Ürün Kodu
51781-6X1L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 51781-6X1L N,N-Dimethylformamide Chromasolv™
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül HCON( CH3 ) 2 |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 73,10 gr/mol | Eş anlamlılar DMF; MGK 5356 |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 152-153 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | HPLC için |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 0,94 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | 57,5 °C (1,013,25 hPa) |
| (Ekipman) ile Kullanım İçin | HPLC için |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | HPLC Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü oksitleyici maddeler, İndirgeyici maddeler, Halojenli bileşikler, Alkali metaller, Nitratlar |
| Alt Patlama Sınırı | 2,2 %(H) |
| Erime Noktası/Aralığı | -61 °C |
| Bölme Katsayısı | -0,85 (25 °C) |
| Saflık Yüzdesi | 99.90 |
| Saflık Detayları | >=%99,90 |
| Çözünürlük | Çoğu organik çözücüde çözünür |
| Suda Çözünürlük | Tamamen karışabilir |
| Üst Patlama Sınırı | %16 (D) |
| Buhar Basıncı | 23 hPa (50 °C) |
| Viskozite | 0,86 mPa.s (20 °C) |
| pH-Değeri | 7,0 (20 °C) |
| Ürün Grubu | CHROMASOLV™ Artı |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |