Ürün Kodu
41640-1L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 41640-1L Dımethylsulfoxıde Purıss Acs Reag
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül (CH 3 ) 2 SO |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 78,13 gr/mol | RTECS Numarası PV6210000 | Eş anlamlılar DMSO |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | 300 °C |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 189 °C |
| Sertifikasyon | ACS Reaktifi |
| Renk | Renksiz |
| Konsantrasyon | >=%99,90 |
| Yoğunluk | 1,104 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | 28,5 %(H) |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | ACS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Kuvvetli asitler ve oksitleyici maddeler, Halojenli bileşikler |
| Alt Patlama Sınırı | 2,6 %(H) |
| Erime Noktası/Aralığı | 18,5 °C |
| Bölme Katsayısı | -1.35 |
| Saflık Yüzdesi | 99.90 |
| Saflık Detayları | >=%99,90 |
| Çözünürlük | Çoğu organik çözücüde çözünür |
| Suda Çözünürlük | Tamamen çözünür |
| Üst Patlama Sınırı | 28,5 %(H) |
| Buhar yoğunluğu | Tem.24 |
| Buhar Basıncı | 4 hPa (50 °C) |
| Viskozite | 2,14 mPa.s (20 °C) |
| pH-Değeri | Uygulanamaz |
| Ürün Grubu | Puriss.pa |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |