Ürün Kodu
35328-1L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 35328-1L Hydrochlorıc Acıd Sol
| Marka RİEDEL-DE HAEN | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül HCl | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 36,46 gr/mol | Eş anlamlılar Hidrojen klorür çözeltisi |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | Kendiliğinden yanmaz |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 100 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | NIST'ten SRM'ye izlenebilir |
| Renk | Renksiz |
| Konsantrasyon | 1,0 Milyon |
| Aşındırıcılık | Metaller için aşındırıcıdır |
| Yoğunluk | 1,010 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| (Ekipman) ile Kullanım İçin | Laboratuvar kullanımı |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | Hacimsel Titrasyon |
| Uyumsuz Malzemeler | Etilenimin, Amonyak, Klorosülfonik asit, Sülfürik asit, Güçlü oksitleyici maddeler, Alkaliler, Güçlü bazlar, Asetik anhidrit, Aminler, Metaller |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 0 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Suda Çözünürlük | Tamamen karışabilir |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Suya benzer |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | 1 |
| Ürün Grubu | Volumetrik |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |