Ürün Kodu
35320-1L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 35320-1L Hydrochloric Acid Solution Volumetric
| Marka RİEDEL-DE HAEN | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül HCl | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 36,5 gr/mol | Eş anlamlılar Hidrojen klorür çözeltisi |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 100 °C |
| Sertifikasyon | NIST'ten SRM'ye izlenebilir |
| Renk | Renksiz |
| Konsantrasyon | 0,05 Milyon |
| Aşındırıcılık | Metaller için aşındırıcıdır |
| Yoğunluk | 1,0 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | Hacimsel Titrasyon |
| Uyumsuz Malzemeler | Metallerden uzak tutunuz. |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 0 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Suda Çözünürlük | Tamamen karışabilir |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Veri yok |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | Veri yok |
| Ürün Grubu | Volumetrik |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |