Ürün Kodu
35256-1L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 35256-1L Sodium Hydroxide Solution Volumetric
| Marka RİEDEL-DE HAEN | CAS Numaraları (Tümü) | Doğrusal Formül NaOH | MDL Numarası | Mol kütlesi 40 gr/mol |
| RTECS Numarası WB4900000 | Eş anlamlılar NaOH;Kostik soda |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | Kendiliğinden yanmaz |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 100 °C |
| Sertifikasyon | NIST'ten SRM'ye izlenebilir |
| Renk | Renksiz |
| Konsantrasyon | 1,0 Milyon |
| Aşındırıcılık | Metaller için aşındırıcıdır |
| Yoğunluk | 1,04 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | Hacimsel Titrasyon |
| Uyumsuz Malzemeler | Metallerle reaksiyona girerek hidrojen açığa çıkarır, Güçlü asitlerle ekzotermik reaksiyona girer |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 0 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Suda Çözünürlük | Tamamen karışabilir |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | Suya benzer |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | 13 - 14 |
| Ürün Grubu | Volumetrik |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |