Ürün Kodu
34967-4x2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 34967-4x2.5L Acetonıtrıle Lc-Ms Chromasolv
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül Ç 3 Ç N |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 41,05 gr/mol | RTECS Numarası AL7700000 | Eş anlamlılar ACN; Metil siyanür |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 82 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | LC-MS için |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 0,7857 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | 6 °C |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | LC-MS Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Birçok plastik, kauçuk ve kaplamaya, Perkloratlara, Sülfitlere, İndirgeyici maddelere, Oksitleyici maddelere, Bazlara, Asitlere saldırabilir |
| Alt Patlama Sınırı | %3 (Hacim) |
| Erime Noktası/Aralığı | -46 °C |
| Bölme Katsayısı | -0,34 |
| Saflık Yüzdesi | 99.90 |
| Saflık Detayları | >=%99,90 |
| Suda Çözünürlük | Tamamen karışabilir |
| Üst Patlama Sınırı | %16 (D) |
| Buhar yoğunluğu | Oca.42 |
| Buhar Basıncı | 97 hPa (20 °C) |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | Uygulanamaz |
| Ürün Grubu | CHROMASOLV™ LC-MS |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |
| pH-Değeri | Uygulanamaz |
| Ürün Grubu | KROMASOLV™ |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |