Ürün Kodu
34956-2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 34956-2.5L Pentane Chromasolv™
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | MDL Numarası | Mol kütlesi 72,15 gr/mol |
| RTECS Numarası RZ9450000 | Eş anlamlılar n-pentan; pentan; skellysolve a; pentanen; pentani; amil hidrit; tetrafume; tetrakil; tetraspot; pentan |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 36-37 °C |
| Sertifikasyon | HPLC için |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 0,631 g/cm3 (15 °C) |
| Alevlenme noktası | =%99,00 |
| Suda Çözünürlük | Çözülemez |
| Üst Patlama Sınırı | %8 (Hacim) |
| Buhar Basıncı | 684 hPa (25 °C) |
| Viskozite | 0,25 mPa.s (20 °C) |
| pH-Değeri | Uygulanamaz |
| Ürün Grubu | KROMASOLV™ |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |