Ürün Kodu
34877-2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 34877-2.5L Water Chromasolv™
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül H2O |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 18 gr/mol | Eş anlamlılar Aqua, Hidrojen Oksit, Hidrojen Hidroksit, Hidrat, Hidrik Asit, Dihidrojen Monoksit |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 100 °C |
| Sertifikasyon | HPLC için |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 0,9971 g/cm3 (25 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| (Ekipman) ile Kullanım İçin | HPLC için |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | HPLC Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Alkali metaller, Toprak alkali metaller |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | 0 °C |
| Bölme Katsayısı | Veri yok |
| Suda Çözünürlük | Uygulanamaz |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar Basıncı | 31,68 hPa (25 °C) |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | Doğal |
| Ürün Grubu | CHROMASOLV™ Artı |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |