Ürün Kodu
34875-2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 34875-2.5L Tert-Butyl Methyl Ether Chromasolv™
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | MDL Numarası |
| Mol kütlesi 88,15 gr/mol | RTECS Numarası 216-653-1 | Eş anlamlılar MTBE; Metil tert -bütil eter |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 55,3 °C (1,013 hPa) |
| Sertifikasyon | HPLC için |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 0,74 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | 8,5 %(H) |
| (Ekipman) ile Kullanım İçin | HPLC için |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | HPLC Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Oksitleyici maddeler, Kuvvetli asitler, Kuvvetli bazlar, Halojenler |
| Alt Patlama Sınırı | 1,5 %(H) |
| Erime Noktası/Aralığı | -109 °C |
| Bölme Katsayısı | 1,06 (20 °C) |
| Saflık Yüzdesi | 99.80 |
| Saflık Detayları | >=%99,80 |
| Suda Çözünürlük | 42 gr/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | 8,5 %(H) |
| Buhar Basıncı | 330 hPa (25 °C) |
| Viskozite | 0,36 mPa.s (20 °C) |
| pH-Değeri | Uygulanamaz |
| Ürün Grubu | KROMASOLV™ |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |