Ürün Kodu
34873-4X2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 34873-4X2.5L Heptane, Chromasolv™
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül CH 3 (CH 2 ) 5 CH 3 |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 100,2 gr/mol | Eş anlamlılar n-Heptan, Heptanlar |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | Kendiliğinden yanmaz |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 98,2-98,4 °C (1.000 hPa) |
| Sertifikasyon | HPLC için |
| Renk | Renksiz |
| Konsantrasyon | >=%99,00 |
| Yoğunluk | 0,69 g/cm3 (15 °C) |
| Alevlenme noktası | 6,7 %(H) |
| (Ekipman) ile Kullanım İçin | HPLC için |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | HPLC Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü oksitleyici maddeler |
| Alt Patlama Sınırı | 1,1 %(H) |
| Erime Noktası/Aralığı | -90,5 °C |
| Bölme Katsayısı | May.24 |
| Saflık Yüzdesi | 99 |
| Saflık Detayları | >=%99,00 |
| Çözünürlük | Çözünür |
| Suda Çözünürlük | 0,003 g/l (0 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | 6,70 %(D) |
| Buhar Basıncı | 60,9 hPa (25 °C) |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | Uygulanamaz |
| Ürün Grubu | KROMASOLV™ |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |