Ürün Kodu
34862-2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 34862-2.5L 2,2,4-Trimethylpentane Chromasolv
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül CH 3 (CH 2 ) 6 CH 3 |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 114,23 gr/mol | Eş anlamlılar İzooktan, 2,2,4-Trimetilpentan |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 99 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | HPLC için |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 0,69 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | -12 °C |
| (Ekipman) ile Kullanım İçin | HPLC için |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | HPLC Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü oksitleyici maddeler |
| Alt Patlama Sınırı | 1,1 %(H) |
| Erime Noktası/Aralığı | -107 °C |
| Bölme Katsayısı | 4,08 |
| Saflık Yüzdesi | 99 |
| Saflık Detayları | >=%99,00 |
| Suda Çözünürlük | 0,002 gr/l (25 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | %6 (Hacim) |
| Buhar Basıncı | 55 hPa (21 °C) |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | Veri yok |
| Ürün Grubu | KROMASOLV™ |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |