Ürün Kodu
34859-4X2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 34859-4X2.5L Hexane Chromasolv
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül CH 3 (CH 2 ) 4 CH 3 |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 86,18 gr/mol | RTECS Numarası MN9275000 | Eş anlamlılar n -Hekzan |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 66 - 69 °C(1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | HPLC için |
| Renk | Renksiz |
| Konsantrasyon | 100,00% |
| Yoğunluk | 0,660-0,668 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | 7,4 %(H) |
| (Ekipman) ile Kullanım İçin | HPLC için |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | HPLC Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü oksitleyici maddeler |
| Alt Patlama Sınırı | 1,2 %(H) |
| Erime Noktası/Aralığı | -95 °C |
| Bölme Katsayısı | 4.Kas |
| Saflık Yüzdesi | 97.00 |
| Saflık Detayları | >=97,00% |
| Suda Çözünürlük | Çözülemez |
| Üst Patlama Sınırı | 7,4 %(H) |
| Buhar yoğunluğu | Veri yok |
| Buhar Basıncı | 160 hPa (20 °C) |
| Viskozite | 0,31 mPa.s (20 °C) |
| pH-Değeri | Uygulanamaz |
| Ürün Grubu | KROMASOLV™ |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |