Ürün Kodu
34856-4X2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 34856-4X2.5L Dichloromethane,
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül CH2Cl2 |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 84,93 gr/mol | Eş anlamlılar Metilen klorür |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | 605 °C |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 39-41 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | HPLC için |
| Renk | Renksiz |
| Konsantrasyon | >=%99,80 |
| Yoğunluk | 1,32-1,33 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| (Ekipman) ile Kullanım İçin | HPLC için |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | HPLC Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Alkali metaller, Aminler, Bazlar, Toprak alkali metaller, Toz metaller, Güçlü oksitleyici maddeler, Güçlü asitler |
| Alt Patlama Sınırı | %13 (D) |
| Erime Noktası/Aralığı | -97 °C |
| Bölme Katsayısı | Oca.25 |
| Saflık Yüzdesi | 99.80 |
| Saflık Detayları | >=%99,80 |
| Çözünürlük | Çözünür |
| Suda Çözünürlük | 20,0 g/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | %22 (Hacim) |
| Buhar yoğunluğu | Veri yok |
| Buhar Basıncı | 453 hPa (20 °C) |
| Viskozite | 0,44 mPa.s (20 °C) |
| pH-Değeri | Uygulanamaz |
| Ürün Grubu | KROMASOLV™ |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |