Ürün Kodu
34854-4X2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 34854-4X2.5L Chloroform, Chromasolv™
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül CHCl3 |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 119,38 gr/mol | RTECS Numarası FS9100000 | Eş anlamlılar Metilidin triklorür; Triklorometan |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 61 °C (1.013 hPa) |
| Sertifikasyon | HPLC için |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 1,485 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | Uygulanamaz |
| (Ekipman) ile Kullanım İçin | HPLC için |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | HPLC Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü bazlar, Alkali toprak metaller, Alkali metaller, Toz halindeki metallerle reaksiyonlar, Güçlü oksitleyici maddeler, Plastik malzemeler |
| Alt Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Erime Noktası/Aralığı | -61,3 °C |
| Bölme Katsayısı | 1,97 (20 °C) |
| Saflık Yüzdesi | 99.80 |
| Saflık Detayları | >=%99,80 |
| Çözünürlük | Çözünür |
| Suda Çözünürlük | 0,8 gr/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Uygulanamaz |
| Buhar yoğunluğu | 4.Ara |
| Buhar Basıncı | 211 hPa (20 °C) |
| Viskozite | 0,56 mPa.s (20 °C) |
| pH-Değeri | Veri yok |
| Ürün Grubu | KROMASOLV™ |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |