Ürün Kodu
34494-2.5L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 34494-2.5L Toluene Chromasolv™
| Marka Riedel-de Haen | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül C6H5CH3 |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 92,14 gr/mol | RTECS Numarası XS5250000 | Eş anlamlılar Metilbenzen; Toluol; Fenilmetan; Metilbenzol |
| Özellikler | |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 110,6 °C |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 0,867 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | 7,1 %(H) |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | GC Notu |
| Uyumsuz Malzemeler | Güçlü oksitleyici maddeler, Güçlü asitler ve güçlü bazlar, Birçok plastik, kauçuk ve kaplamaya saldırabilir |
| Alt Patlama Sınırı | 1,1 %(H) |
| Erime Noktası/Aralığı | -95 °C |
| Saflık Yüzdesi | Nis.00 |
| Saflık Detayları | >=%99,70 |
| Çözünürlük | Çoğu organik çözücüde çözünür |
| Suda Çözünürlük | 0,74 g/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | 7,1 %(H) |
| Buhar yoğunluğu | 3.Oca |
| Buhar Basıncı | 38 hPa (25 °C) |
| Viskozite | Veri yok |
| pH-Değeri | Veri yok |
| Ürün Grubu | KROMASOLV™ |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |