Ürün Kodu
342270-1L
Ürün Markası
HONEYWELL RİEDEL-DE HAEN 342270-1L Carbon Dısulfıde Reagent Gradelow Benzen
| Marka Bal kuyusu | Beilstein Sicil Numarası | CAS Numaraları (Tümü) | EC Numarası | Doğrusal Formül BS 2 |
| MDL Numarası | Mol kütlesi 76,14 gr/mol | RTECS Numarası FF6650000 | Eş anlamlılar Metandition |
| Özellikler | |
| Kendiliğinden Tutuşma Sıcaklığı | 102 °C |
| Kaynama Noktası/Aralığı | 46 °C (1.013 hPa) |
| Renk | Renksiz |
| Yoğunluk | 1,264 g/cm3 (20 °C) |
| Alevlenme noktası | -30 °C |
| Biçim | Sıvı |
| Seviye | Reaktif Sınıfı |
| Uyumsuz Malzemeler | Oksitleyici maddeler, Alkali metaller |
| Alt Patlama Sınırı | Veri yok |
| Erime Noktası/Aralığı | -76 °C |
| Bölme Katsayısı | 2,7 (25 °C) |
| Saflık Yüzdesi | 99.90 |
| Saflık Detayları | >=%99,90 |
| Suda Çözünürlük | 2,9 g/l (20 °C) |
| Üst Patlama Sınırı | Veri yok |
| Buhar Basıncı | 27,4 hPa (25 °C) |
| Depolama Sıcaklığı | Ortam |